SLR1TTE8252F
MFR.Part #
SLR1TTE8252F
JLCPCB Part #
C4309865
Description
-55℃~+180℃ 1W 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS