SR732ATTD3R9G
MFR.Part #
SR732ATTD3R9G
JLCPCB Part #
C4293018
Description
-55℃~+150℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS