RN73H1JTTD85R6F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD85R6F25
JLCPCB Part #
C3955353
Description
-55℃~+155℃ 100mW 85.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS