RK73H2HTTE2R40F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2R40F
JLCPCB Part #
C2581302
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS