SR732ATTD3R60F
MFR.Part #
SR732ATTD3R60F
JLCPCB Part #
C2599873
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS