RK73G2ARTTD3743F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3743F
JLCPCB Part #
C5851491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS