RN73R1ETTP12R0F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP12R0F50
JLCPCB Part #
C2499857
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS