SR732ATTD2R32D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD2R32D
JLCPCB Part #
C2600192
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 2.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS