SG73P1ERTTP822G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP822G
JLCPCB Part #
C5750539
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS