SR732ATTD1R62F
MFR.Part #
SR732ATTD1R62F
JLCPCB Part #
C2599780
Description
-55℃~+150℃ 1.62Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS