SR732ATTD5R62F
MFR.Part #
SR732ATTD5R62F
JLCPCB Part #
C4207036
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS