SR73W2HTTER309F
MFR.Part #
SR73W2HTTER309F
JLCPCB Part #
C2601340
Description
-55℃~+150℃ 309mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS