SG73S2ETTD5620F
MFR.Part #
SG73S2ETTD5620F
JLCPCB Part #
C4298170
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS