SR732ATTD1R62D
MFR.Part #
SR732ATTD1R62D
JLCPCB Part #
C2600206
Description
-55℃~+150℃ 1.62Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS