SG73S2ATTD1430F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1430F
JLCPCB Part #
C4286083
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS