RN73H1JTTD2551C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2551C10
JLCPCB Part #
C4148184
Package
0603
Description
100mW 2.55kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS