RN73H2BTTD1540B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1540B25
JLCPCB Part #
C2560567
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS