SR732ARTTDR931F
MFR.Part #
SR732ARTTDR931F
JLCPCB Part #
C6684864
Description
-55℃~+155℃ 333mW 931mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS