SR732ATTDR931F
MFR.Part #
SR732ATTDR931F
JLCPCB Part #
C4131129
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 931mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS