SR732ARTTD3R9J
MFR.Part #
SR732ARTTD3R9J
JLCPCB Part #
C6684810
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS