SR732ARTTD7R5J
MFR.Part #
SR732ARTTD7R5J
JLCPCB Part #
C7084312
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS