RN73H1JTTD4640C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4640C10
JLCPCB Part #
C3971734
Description
100mW 464Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS