SR732ARTTD3R3J
MFR.Part #
SR732ARTTD3R3J
JLCPCB Part #
C7016594
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS