SR732ARTTD2R87F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R87F
JLCPCB Part #
C7369446
Description
-55℃~+155℃ 2.87Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS