SR732ARTTD1R07F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R07F
JLCPCB Part #
C6495907
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS