SG73S1JTTD1693F
MFR.Part #
SG73S1JTTD1693F
JLCPCB Part #
C4235362
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS