RK73B2HTTE685J
MFR.Part #
RK73B2HTTE685J
JLCPCB Part #
C2578016
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS