SR732ARTTD2R7J
MFR.Part #
SR732ARTTD2R7J
JLCPCB Part #
C6301547
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS