RN73H1JTTD7771A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD7771A05
JLCPCB Part #
C4240844
Description
100mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS