RN73H2BTTD2713C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2713C50
JLCPCB Part #
C2556981
Description
250mW 271kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS