RN73H2ATTD4421D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD4421D100
JLCPCB Part #
C2510370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS