SR731JTTD10R0F
MFR.Part #
SR731JTTD10R0F
JLCPCB Part #
C4341562
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS