SG73S2ETTD88R7F
MFR.Part #
SG73S2ETTD88R7F
JLCPCB Part #
C4044052
Description
-55℃~+155℃ 500mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS