SG73S1ETTP1271D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1271D
JLCPCB Part #
C4079886
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS