SR732ARTTD1R02F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R02F
JLCPCB Part #
C6824265
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS