SR732ERTTD1R02F
MFR.Part #
SR732ERTTD1R02F
JLCPCB Part #
C6496001
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS