HV731JTTD8662F
MFR.Part #
HV731JTTD8662F
JLCPCB Part #
C4035873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS