SR731JTTDR147F
MFR.Part #
SR731JTTDR147F
JLCPCB Part #
C2600558
Description
-55℃~+150℃ 147mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS