RN73H1JTTD7233F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7233F50
JLCPCB Part #
C3952101
Description
100mW 723kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS