SG73S2ERTTD225G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD225G
JLCPCB Part #
C7312625
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS