SR731JRTTDR806F
MFR.Part #
SR731JRTTDR806F
JLCPCB Part #
C7016534
Description
-55℃~+155℃ 200mW 806mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS