HV733ATTE124G
MFR.Part #
HV733ATTE124G
JLCPCB Part #
C4203659
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS