RN73H1JTTD9200F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD9200F100
JLCPCB Part #
C4037323
Description
100mW 920Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS