SR731JTTD4R64F
MFR.Part #
SR731JTTD4R64F
JLCPCB Part #
C2599930
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS