ERJ-PB3B2610V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2610V
JLCPCB Part #
C2086877
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS