HV73V2BTTD6653F
MFR.Part #
HV73V2BTTD6653F
JLCPCB Part #
C4341854
Description
-55℃~+155℃ 333mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS