RN732ATTD8871A25
MFR.Part #
RN732ATTD8871A25
JLCPCB Part #
C3918470
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS