SR731JRTTD3R00F
MFR.Part #
SR731JRTTD3R00F
JLCPCB Part #
C7016482
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS