RK73H1HTTC7R50F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC7R50F
JLCPCB Part #
C5875219
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS