HV73V1JTTD9102F
MFR.Part #
HV73V1JTTD9102F
JLCPCB Part #
C4176589
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS